A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheki - Potpuri 2017  (Feat. Elona Leka)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2016

2016-12-03T16:19:41

Featuring

Elona LekaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2017" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fatlume Popovci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qpo na lujka nana ajde sa shyret
E ka martu djalin o djalin e vet

Hajt luni ju motra o hajt luni ju bija
Sa gezim te madh na ka sot shtepija

Ref
Sheqer quno esht dashnia
e ta mer mendjen e kokes
Mos harro nenen te shpia
Se bohesh gazi i botes

O sheqeri i nenes sa i urt ti ishe
Prej se je martu be quno na ke gzu 10 fishe
Je ala me qunin gushen si pellumbi
Ajo qe ne jet te pruni ki me qen djali saj

O sheqeri nenes ty te don shoqnia
Gjithkush ne ket bot brej
Quno ka vendin e vete
Je ala me qunin gushen si pellumbi
Ajo qe ne jet te pruni ki me qen djali sajMë Shumë...