A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Gjdo Gjë E Mori Era

Audio

Video Link

Xheki - Gjdo Gjë E Mori Era


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/08/2016

2016-08-25T13:53:40

Këngë e albumit:

"Pse Mbetëm Të Huaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjdo Gjë E Mori Era" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...