A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Ti S'besove Ne Dashuri

Live Video

Video Link

Xheki - Ti S'besove Ne Dashuri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2015

2015-12-10T15:26:49

Këngë e albumit:

"Eja Sonte"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti S'besove Ne Dashuri" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...