A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Para Dere


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:57

Këngë e albumit:

"Aleja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Dere" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Halide Piskala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jena motra kallabllak x2

Lulija na bon rahat x2

Oj oj Lulije x2

Jna motra shtate a tete x2

Per vlla tone bojna shyhret x2

Oj oj Lulije x2

...Më Shumë...