A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Vellau Jone I Embel


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:58

Këngë e albumit:

"Aleja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vellau Jone I Embel" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurtja Shyhreti Remzia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vellau jon o i ambel
Si oriz me tambel
Jepja doren babes o
Sonte bohesh dhanderr

Doren ja kom dhane
Per hajr ma ka boe
U trashegofsh me djal eo
Nuse te mire ke marreMë Shumë...