A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Prej Sabahit Deri N'dreke

Audio

Video Link

Xheki - Prej Sabahit Deri N'dreke


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:59

Këngë e albumit:

"Aleja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Sabahit Deri N'dreke" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...