A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • A Ki Zemer Me M'tradhtu

Live Video

Video Link

Xheki - A Ki Zemer Me M'tradhtu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2014

2014-02-19T14:26:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ki Zemer Me M'tradhtu" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...