A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheki - Tolerante


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2013

2013-11-22T15:12:34

Këngë e albumit:

"Eja Sonte"

Këngë e albumit:

"E Pabesë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tolerante" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...