A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheki - Ki Me Qa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/02/2013

2013-02-21T22:53:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ki Me Qa" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...