A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheki - Aktore


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T11:23:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aktore" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

John Tilio - Aktore

ok ti si po shkon
kur koken ti e ke mrapa
un e di hala mdon
e hala mkujton mshe nondrra prap

je bo aktore
Stilin e ndrove
bravo ti komplimenta
shkove ka shkove
e ntel more
e po mthoje

ku je baby ca bon si je
a o von a
thujem zemer ca ke
t'mungova

nuk muj pa ty
kam lot en sy
edhe prap don ti me u kthy
por

sjom un mo si nfillim
ka ndrru data
e kam pa ate film
tash e mrapa
ik ti ka je nis
edhe harroj krejt ca i kam bo une per ty

Refren

ti cka e zgjodhe ate maj
bye ba ba ba bye
e nese vun un nuk kom faj
jooo
ti mir e din sa forte tkom dasht
bye ba ba ba bye
e nese vun un nuk kam faj
Jo skam faj

dashnia o falas
ti bejbi e ke me taksa
ksaj rradhe i hekim rrobat
ani hajd po i majna prap maskat

je bo aktore
Stilin e ndrove
bravo komplimenta

shkove ka shkove
E ntel tel more
edhe po mthoje

ku je baby ca bon si je
a o von a
thujem zemer ca ke
t'mungova

nuk muj pa ty
kam lot en sy
edhe prap don ti me u kthy
por

sjom un mo si nfillim
ka ndrru data
e kam pa ate film
tash e mrapa
ik ti ka je nis
edhe harroj krejt ca i kam bo une per ty

Refren

ti cka e zgjodhe ate maj
bye ba ba ba bye
e nese vun un nuk kom faj
jooo
ti mir e din sa forte tkom dasht
bye ba ba ba bye
e nese vun un nuk kam faj
Jo skam faj

Aurel Thellimi - Aktore

Guximin marr
Te them dicka qe sta kane thene
Urreje veten ti sot
Digju ne lot
Guximin merr
Nga goja jote helmin nxjerr
Harron si ishe ti pa mu
Te paska mungu

Ref
Ti aktore je dhe une jo nuk e dija
Fjale ska fjale
E verber dashuria
Pse e ktheve ne mallkim
Kerkon pergjigje shpirti im

Guximin marr
Te shoh ne sy e shpirtin zbraz
Kjo jete me ty dimer dhe ere
Krijese pa vlere,,,,,
Më Shumë...