A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • As Për Dekë As Për Drekë

Official Video

Video Link

Xheki - As Për Dekë As Për Drekë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2013

2013-04-20T21:20:45

Këngë e albumit:

"Sikur Bombe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "As Për Dekë As Për Drekë" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...