A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Me Fat Urime Martesa

Official Video

Video Link

Xheki - Me Fat Urime Martesa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2011

2011-11-09T21:23:36

Këngë e albumit:

"A Ki Zemer A Ki Shpirt"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fat Urime Martesa" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...