A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • S'ka Me T'lon Zemra Me U Nda

Live Video

Video Link

Xheki - S'ka Me T'lon Zemra Me U Nda


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2012

2012-05-08T15:59:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Me T'lon Zemra Me U Nda" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...