A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xheki - U Larguam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2013

2013-04-05T13:20:09

Pse te jemi ndare,kur mund t'jemi bashk
ndoshta noj herë t'kam lëndu,por gjithmonë t'kam dashtë
a i beson lotit n'sy
kur qaj per ty.
Ref; x2
U larguam u larguam ne sy loti na ka mbetë,
kur te dua dhe më do,pse te vuam në ket jetë

Pse te jemi ndare,kur mund t'jemi bashk
ndoshta noj herë t'kam lëndu,por gjithmonë t'kam dashtë
a i beson lotit n'sy
kur qaj per ty.
Ref; x4
U larguam u larguam ne sy loti na ka mbetë,
kur te dua dhe më do,pse te vuam në ket jetë


Ky tekst u dërgua nga Arber Kukaj
Më Shumë...