A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xheki - Zemra Jem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2008

2008-07-03T20:07:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Jem" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

2Ton - Zemra Jem

[2TON]:
Eyy
Nuk kam faj faj faj faj
Nese shkon ki mu kthy pastaj aj
Ti menon po nuk don si un aj aj
E kupton, e kupton ma von
Kur vi me deputetin e dridhim edhe shtetin
E dini qa bojm ktu kur jem me njoni-tjetrin
Po t'thom ani ani ani
Qysh t'don ti ja bojm
Mos um thuni tani tani
Pse lidhjat ndryshojn

[LABI]:
Zemra per ty po rreh
Per ty kam ndje si asnje tjeter
Un per ty e di
Se ti me don, dashni e vjeter

[REFRENI (LABI)]2x:
Ani ani mos thuj tani
Zemra jeme ku ke mbet
Ani ani t'bjen n'men tani
Kush t'ka pas gjithqka ne jete

[2TON] 2:
E di ki me vet, ki me vet
Se ku kom mbet un
Nese t'shoh ti e din
Qysh pershendetum
S'kisha menu shum
Nuk t'kisha lan vetem
Per ty kom menu gjith jeten
Si me t'pas, si me t'pas
Afer e ndjej un
Du me t'dasht si at'her
Ty qysh t'kom dasht shum
Per ty zemra m'rreh
Edhe pse sun po t'gjej kerkun
Per ty kom menu gjith jeten

[LABI]:
Zemra per ty po rreh
Per ty kam ndje si asnje tjeter
Un per ty e di
Se ti me don, dashni e vjeter

[REFRENI (LABI)]2x:
Ani ani mos thuj tani
Zemra jeme ku ke mbet
Ani ani t'bjen n'men tani
Kush t'ka pas gjithqka ne jete

Ermedina - Zemra Jem

N'zemren tem ngrohtsi un ndjej
Afer teje lumturin e botes un e gjej
Zemra jem
Tona senet un per ty i boj
Edhe nfund tbotes un per ty shkoj
Po spo na lojn andrraaat
Me i plotsu bashk e me ik dikun larg
Krejt jon kunder neve tash sdojn me na pa bashk tu u dasht

Ref.
Jena shume afer qe sa koh
Po Dojm me kon bashk po spo na lojn
Po du me ni dhom me ty me kon
Krejt qa kom n'sy du me ti thon
Jena shum afer qe sa koh po dojm me kon bashk po spo na lojn
Po du me ni dhom me ty me kon
Krejt qa kom n'sy du me ti thon

T'lutem besom edhe per mu shum vshtir u kon
Ton ato net gjumi tu mos mnxon
Deri naten von , zemer pom mungon
Un prej teje s'ndahna me ty per kurgjo kurr nuk nalna
Nuk ka kthim mbrapa
Fjalen ti mu ama
Per netet e gjata
N'kater mure bashk te pa ndame plot zjarr plot zjarr
Dy zemra ndajn po te njejtin mall
Lutna gjith mu pa naa


Ref.
Jena shum afer qe sa koh
Po dojm me kon bash po spo na lojn ..

Tuna - Zemra Jem

Vig Poppa:
Po e shoh që po m’shikon, bejb
I kom sytë n’ty
Nuk e di a p’e kupton, bejb
Ti je tu m’pëlqy
Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë
Diskutimet s’jon t’nevojshme
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Na na na, a po don me mu me dal
Na na na, hajde thuma veç ni fjalë

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem

Tuna:
Zemër unë e di ça don ti
Po t'shoh n’sy
Nuk e di a p’e kupton ti
Që je tu m’pëlqy
Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe
Diskutimet s’jan t’nevojshme,
Se kjo punë u kry
Se ti herët ose vonë, bejb
Te une ki me mbrri

Je je je je je, nëse don jetën me ta fal, bejbe
Je je je je je, duhesh ti veten me ma fal, bejbe

Ref:
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh edhe femna jem.
Ti je zemra jem
Tregom a po bohesh, edhe jeta jem
Më Shumë...