A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  • Podujev 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
BIOGRAFIA: Xheki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

Eja Sonte

11 Hite

Lamtumirë

Vlora


» Dërgo Një Këngë »

Loqka Jeme
Me Fat Urime Martesa
Harrom
Vishu Qik Per Merak
Ne Ditlindjen Tende
Shkoni Sonte Shkoni
Kush Gaboi
Mos Ma Humb Ti Dashurinë
Rri Me Mua
Mos Jeto Me Mendje Te Madhe


Artistë Të Ngjashëm:

Zyber Avdiu

Riza Selimi

Leka

BB Poqi

Xuxi

Afrim Muçiqi

Naim Abazi

Agim Gerguri

Shkumbin Kryeziu

Ferki Shala


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Krijo Një Kartolinë