A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhaxhi Piktori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  9
Xhaxhi Piktori është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arlind Lamaxhema

Genc Ahmeti

Valmir Begolli

Art Abrashi

Arian Selmani

Diellon Mustafa

Nderim Sadriu

Leart Avdiu

Ledion Sveçla

Yllnor Kurti


Tags: Xhaxhi Piktori

Krijo Një Kartolinë