A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhavit Xhepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
Xhavit Xhepa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Ago

Aranit Kola

Spiro Katundi

Laurin Dezdari

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Edmond Papa

Dorian Matlija

Lil Erdi


Tags: Xhavit Xhepa

Krijo Një Kartolinë