A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhavit Dervisholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhavit Dervisholli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2011, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Garantoj". Në vitin 2012, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Live". Në vitin 2013, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Prap Per Ty". Më datë 3 Qershor 2016, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "Dua Te Te Shoh". Më datë 18 Mars 2019, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "E Pabese"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andi Mezini

Ardian Dema

Gzim Medeci

Sami Krasniqi

Kledi Selimi

Lumni Tershana

Nimet Fetai

Duchi

Granit Hyseni

Kujtim Aliu


Tags: Xhavit Dervisholli

Krijo Një Kartolinë