A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni Dhe Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Xeni Dhe Sinani është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Rruga E Kombit, Kulle Shqiptare

Komandanti Legjendar Adem Jashari

Rrehi Teli

Ahmet Delia


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Liti Biti

Mirvet Dhe Ramize

Dielli Dhe Leoni

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Marina Dhe Fabi

Big Sell & Cannabis

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Vio Dhe Darda

Blerta Dhe Astrit Ismaili


Tags: Xeni Dhe Sinani, Xeni & Sinani, Xeni Vogel

Krijo Një Kartolinë