A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Wirusi - Happy Birthday  (Feat. N-light)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/04/2012

2012-04-09T23:12:08

intro:
Urime ditlindja tlutna mendoje nje deshir dhe ..uroj qe te realizohet ajo deshir

Urime zemer .....Ditlindja jote
kjo dit pom doket si fundi i ksaj bote
jom i mushur mllef nga inati po pelcas
dua ket moment veten ta vras
-- po bertas veten pe kundershtoj
pse me ty gotat nuk mundem ti bashkoj
kisha jep gjithqka sot me ty mu kan
veq edhe niher urime met than
ti sot je e rrethume feston me shoqni
e un i merzitur alkool po pi
pom doket vetja si me ra n'depresion
gjithqka monton as dita nuk pom shkon
nuk mjafton as ni fjal e jemja ne ket dit
sot zemer ti knaqesh un e rri i pit
ket leter tu e shkru edhe loti mpikoj
edhe 100 vjet te tjera zemer ti uroj

ref (Chours) 2x
Sot zemer osht ditlindja jote
e mu pom doket si fundi i ksaj bote
pom vjen inati kur vet ktu po rri
Kur e di qe ti sot feston me shoqni

Sot osht dit e madhe e festa ka fillu
uroj qe sot andrrat tua me tu realizu
Mos rri n'mendime sonte pi edhe luaj
e un sot zemra jem per ty do te vuaj
nuk ka kthim pendim une kto mir e di
T'uroj fat n jet edhe shum lumturi
uroj qe ta harrosh kohen e shkuar
ti harrosh kujtimet dhe njerin e gabuar
Merri let kto fjal se keq nuk du met pa
mos u prek kur nin qe un veten e kom vra
die qe nuk dua nftyren tonde te ket lot
bonu e fort e qendro qe un po shkoj sot
e deri tasht qka shkrujta erdha n'perfundim
se gjithqka mes nesh ishte veq Gabim
Tlutna vazhdo festo pije per mue nje got
se un pa ty skom qka lypi mo ne ket bot

ref (Chours) 4x
Sot zemer osht ditlindja jote
e mu pom doket si fundi i ksaj bote
pom vjen inati kur vet ktu po rri
Kur e di qe ti sot feston me shoqni


Ky tekst u dërgua nga agoni