A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wirusi
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Wirusi është këngëtar i njohur. Wirusi ndyshe quhet Fidan Hamdiu ka bere pjese ne grupin Street Brother's ku disa kenge kryesore jane: "Une erdha ti po shko", "Nje Nat Me Shi" etj. Ka bashkpunime me Ukin, Nardi G (Leonard Miftaraj), Niko, Takti G e me shume te tjere. Fidan Hamdiu i njohur si Wirusi tani me punon si Kontabilist dhe tanime eshte babai i nje djaloshi 3 vjeqar. Shkollen e mesme (ekonomin) e kreu ne Gjilan.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »