A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Winx Club

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
BIOGRAFIA: Winx Club është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. "Winx Club" përmbledh këngët e kolonës zanore të filmit "Winx Club" në gjuhën shqipe. Në film "Winx Club" është një grup që përbehet nga 6 zana : Bloom (Albana Aliu), Stella (Manjola Merlika), Flora (Eni Jani), Musa (Jorida Meta), Tecna (Sonja Laço), Layla/Aisha (Rozina Prendi) dhe së fundmi u shtua edhe Roxy (Desantila Kristo). Bloom ka fuqinë e zjarrit të dragoit. Stella ka fuqinë e diellit dhe të hënës. Flora ka fuqinë e bimëve dhe luleve. Mus...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Kenge Arbereshe

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Përmetare


Tags: Winx Club

Winx Club në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë