A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wild Panther

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Arbanë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Wild Panther është një këngëtar. Shkollen fillore dhe shkollën e mesme fillore është duke e kryer në Arban...Që nga një moshë shumë të re diku rreth 10 vjeq RAP-in e cilsonte si jetë dhe jo vetëm si muzik... N'rrjedha t'rap-it u kyq në moshën 13vjeqare,duke bërë rap komercial përveq këngës së parë "Numër Nja" e cila prek pak nga tipi i muzikës gangsta.Në këngët e tjera si "Urime Pavarsia","The Truth","Away From My Homeland" Egzon Kryeziu ose ( Wild Panther a.k.a Zone'X Cilëson ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

E-Os Tbb

Sizer

Rich Dog

Lil Bm

Erto

Gutti

Rimy

Kappacobra

Vilsian

Continental


Tags: Wild Panther, Wild Panther A.K.A Zone'x, Zone'x, Zonex

Krijo Një Kartolinë