A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Who's Elektra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Who's Elektra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Grupi shqiptaro-zviceran i cili përbëhet prej tre anëtarëve: Dy vëllezërve shqiptarë Besart dhe Bujar Berisha si dhe kolegut të tyre Julian Wettach si gjithmonë edhe kësaj herë ka sjell një videoklip më ndryshe se klipet e këngëtarëve tjerë. “Mundohemi të sjellim gjithmonë diçka të re dhe interesante për publikun. Kënga flet për personat që janë nën ndikimin e narkotikëve të cilët duhet të jenë shumë të fortë që të dalin vet nga ajo gjendje në të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

RinoRollin

Cody

Garazhat E Bardha

Red Carpet

Crossbones

Magnituda

Social Sons

Cute Babulja

Ngroba

Hija E Jetes


Tags: Who's Elektra

Krijo Një Kartolinë