A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White OG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White OG është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2010, White OG publikon videoklipin "Live It Up"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Da LIGS

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bes

Krijel Flexy

Bigg V

Danny Boy

Legjenda

Ummet

Rron KRZ

Bessi

Agon Nimani

Xhema Aka Jemayli


Tags: White O.G

Krijo Një Kartolinë