A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White Devil

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White Devil është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Eleminimi & White Devil marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pyetjet Nje Pergjigje Kane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dashoni

P-Life

V-Ton

Black-Eagle

Fida

Lil Erdi

Llonkku

The Rose

Last Daddy

MMG Babloki


Tags: White Devil, Fadil Mugleci

Krijo Një Kartolinë