A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wenda Demiri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Wenda Demiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Shkurt 2018, Wenda publikon videoklipin "Holding My Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Katrin

Jola

Ardita Begu

Sarentina Cako

Anisa Smajlaj

Lily N

Dea Strica

Irida Pojani

Ervisa


Tags: Wenda Demiri, Wenda, Uenda Demiri

Krijo Një Kartolinë