A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Wds është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2009, Wds marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kujtimi Per Te"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Motrat Krasniqi

Xhevahiret

Night Rappers

Vëllezërit Zikolli

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Madd Dogs

Tempulli G

R.A.G


Tags: Wds, V.D.S., Vds, W.D.S.

Krijo Një Kartolinë