A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: W.G. është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Valmir Gerxhaliu kreu shkollen fillore ne Vushtrri ne SH.F ALI KELMENDI Muziken e filloi ne grupin Bloody Albanian ku ka disa kang te realizume me kete grup pastaj dul nga grupi dhe u fut ne grupiN tjeter vushtrrias "Real gangsta" edhe me kete grup ka shumincen e kengeve te realizume por nuk nejti gjat as ne ket grup edhe dul si Reper SOLO tash WG o vet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Qlira

Ricku

Nolle

Babarim

Tuzhi-G

D'one

Dion

Ar Wolf

Totti

Ibro


Tags: W.G., Wg, W.G, Valmir Gerxhaliu

Krijo Një Kartolinë