A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Puke 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Vukman është një këngëtar i njohur. Visjan Ukcenaj,i diplomuar me Master Dega Aktrim - Universiteti i Arteve ne Tirane. Aktualisht nje nder aktoret me te famshem ne Shqiperi qe luan prej vitesh ne spetaklin Duplex (Ish-Apartamenti 2xl). Ka luajtur ne shume filma me metrazh te shkurter dhe te gjate. Ai numeron mbi 30 shfaqje ne teater ku ka spikatur shume ne role dramatike. Ka luajtur ne 2 filma te gjate si protagonist. Më datë 15 Prill 2017, Vukman publikon videoklipin "Kastro Z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maringlen Linadi

El Padrino Man

Denis Kraja

Bledi Polena

Aldo Simoni

Egert Pano

Indrit Lelo

Alban Arifi

Jonald Haxhia

Gentjan Dema


Tags: Vukman, Visjan Ukcenaj

Vukman në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë