A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Voltan Prodani & Classic Boys - Enderronte Te Vallezoje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/12/2014

2014-12-26T15:02:23

Më Shumë Nga

Classic Boys

Muzika:

Voltan Prodani

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014


Ajo,
si cdo vajze e kesaj bote
Donte te jetoje
Flisnin syte e saj

Ajo
Dashurine e kesaj moshe
Smundi ta zbuloje
Ishte e pafaj
Ate cast u zgjua dhimbja
Mbeti Ora ne mesnate
Jo nuk munden qe ta mbrojne
Mbajten frymen engjejt lart
Si cdo vajze ne ate moshe
Donte endrren ta jetoje
Edhe skena mbeti bosh
Jo nuk mundi te vallzoje

REF.
Enderronte te vallezoj
Enderronte te vallezoj
Liqeni Mjelmes
Ishte endrr’e saj
Ajo nate do ta rrembente
Dhe nga jeta do ta ndaje...
Pa drita skene
Ish vallezimi i saj

CODA
Atje lart
Pergjithmone
Ti me engjejt
Fluturo.....

Ajo
Edhe Lojen e kesaj jete
Donte ta sfidoje
Ishte sfide e saj

Ajo
Buzeqeshjen e kesaj jete
Donte qe ta mbroje
ishte endrr’e saj

REF.....
Coda (6x)
Enderronte te vallezoj
Enderronte te vallezoj
Pa drita skene
Ish vallezimi i saj