A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllezerit Bajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Vllezerit Bajra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan" Në vitin 2018, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Deshmoret Jane Te Gjalle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Deshmoret Jane Te Gjalle (2018)

Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan (2013)

Amanet Prej Kombit Shqipes

Deshmoret Rane Per Liri

Largoj Shka Rojet Prej Ure

Nje Flamur I Lam N'gjak T'pareve

Amaneti I Adem Jasharit

Deme Ahmeti

Isuf Aga

Ne Po I Lutem Zotit T'madh


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Vëllezërit Plakiqi

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Bardheci

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezrit Lamallari

Bijte E Marash Krasniqit

Bijt E Sefes

Vellezerit Gashi

Vellezerit Gojani

Vellezerit Lleshi


Tags: Vllezerit Bajra

Krijo Një Kartolinë