A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjollca Robelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Vjollca Robelli është një këngëtare e njohur. E nisi karrierën shumë vite më parë, me debutimin e saj në skenën muzikore me këngën “Ajo”, por që më pas për arsye të studimeve dhe familjare u largua paksa nga skenë. Është kjo këngëtarja Vjollca Robelli, e cila prej vitesh jeton në Londër, ndërsa tani ka vendosur t’i rikthehet muzikës. Lajmin për këtë rikthim e ka bërë të ditur vet ajo përmes një shkrimi të publikuar në “Facebook”, duke treguar se pas përfundimit të studimeve në Londër, ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eriselda Aliaj

Enki

Xhuli

Kaltrina Molliqaj

Fjolla Krasniqi

Lumnije Ramadani

Valentina Ajdari

Drenusha Latifi

Behare Shala

Elita Reçi


Tags: Vjollca Robelli, Vjollca Robelli Mripa, Vjollca Mripa

Krijo Një Kartolinë