A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vizioni Libonia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Vizioni Libonia është një produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor VIZIONI LIBONIA. Produksioni fillimisht filloi punën në Gjermani me emrin Libonia, suksesi, korrektësia dhe cilësia ishte pjesë e pandashme e punës së tyre shumë vjeçare. Veprimtaria e tyre vazhdon të funksionoj edhe në ditët e sotme por me emrin Vizioni Libonia, ndërsa suksesi i tyre është burim i pashterrshem. Në vitin 2016, Vizioni Libonia publikojnë albumin "Çikat E Kosoves"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Albumet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

ASHA

Melosi

Manti

Gramafon

Sharri

Palma Gjilan

Kastrati

Oltioni

Blero Ent

Produksioni Yjet


Tags: Vizioni Libonia

Krijo Një Kartolinë