A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vitori Balili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Vitori Balili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Jeleku Me Salltanete". Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Moj Pushke". Më datë 25 Shtator 2009, Vitori Balili publikon videoklipin "Qaj Moj Shqiperi". Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili. Më datë 31 Mars 2015, Vitori Balili publikon videoklipin "Kenge Per Abaz Aliun". Më datë 24 Dhj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Zura Nje Mike Suljote


» Dërgo Një Këngë »

Kostanza
Tepelene E Mallakaster
Jeleku Me Salltanete
Kenge Per Abaz Aliun
Moj Pushke
Qaj Moj Shqiperi


Artistë Të Ngjashëm:

Griselda Pepa

Ani Myzeqarja

Laxarela

Teuta Dyrmishi

Eglantina Doko

Juli Cenko

Nertila Vreto

Blerta Agolli

Tefta Kondo

Rezarta Hoxhaj


Tags: Vitori Balili

Krijo Një Kartolinë