A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vitmar Basha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Vitmar Basha është një këngëtar. Në Nëntor 2007, Vitmar Basha merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Akoma Tonat". Në Maj 2008, Vitmar Basha merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Dy Yje". Në Dhjetor 2009, Vitmar Basha merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Nje Tjeter Jete". Në Qershor 2011, Vitmar Basha merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Nje Hap Para". Më datë 9 Qershor 2017, Vitmar Basha publikon videoklipin "E Imja Dhe E Jotja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Double D

Mmg

Marin Jancu

Zibo

Ledi (M)

Mr. Babushi

Dinno

El-Metro

Sazan Mecani

Rbs


Tags: Vitmar Basha

Krijo Një Kartolinë