A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu - I Hypa Vaporit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T14:00:50

Më Shumë Nga

Vjollca Selimi

Më Shumë Nga

Lindita Kryeziu

Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Hypa Vaporit" kënduar nga Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi Fortuna & Aziz Shehu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I hypa vaporit
Ç'po më çon javash

Tuj mendue, tuj kujtue
Lulen kujt ja lash

Lulen ja kam lanë, nanës amanet
Le t'ma ruje lulen nana, si djalin e vet

Lulen ja kam lanë, babës amanet
Le t'ma ruje lulen baba, si dy sytë e vetMë Shumë...