A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Violeta Kajtazi - Bien Tri Daire


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2010

2010-09-30T23:27:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bien Tri Daire" kënduar nga Violeta Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bien tri daire moj nano
të trijat njisoj
||: a e din moj nana ime
se unë nuse shkoj :||

Edhe ti në shkofsh o moj bije
të qoft rruga e mbarrë
||:tu mërzift gjergjefi moj bije
tuj mi ba çorapt:||

Edhe si gjithë shoqet moj nane
nuse do të shkoj
||:deri sa tjem gjall o moj nane
fjalët s'ti harroj:||Më Shumë...