A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Violeta Kajtazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  57
  • Vendlindja:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Violeta Kajtazi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Në vitin 2008, Violeta Kajtazi publikon albumin "Princeshat Shqiptare" Më datë 27 Maj 2010, Violeta Kajtazi publikon videoklipin "E Di". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Me këtë këngë, Violeta Kajtazi merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 në vitin 2010. Më datë 30 Maj 2013, Violeta Kajtazi & Vjollca Buçaj publikojnë videoklipin "Këndojmë Për Gra". Në Nëntor 2013, Violeta Kajtazi merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jam Me Ty, S'jam Me T...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Princeshat Shqiptare (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Prite
Ty Të Kam Ilaq
Këndojmë Për Gra
E Di


Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Mustafa

Rifadije Graiqevci

Ganimete Jashanica

Antigona Rustolli

Malda Susuri

Monika Salihu

Flaka Krelani

Antigona Sejdiu

Sadete Shkodra

Shahindere Bërlajolli


Tags: Violeta Kajtazi, Violete Kjatazi

Krijo Një Kartolinë