A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vin Veli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vin Veli është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Artvin Veli është diplomuar në Akademinë e Arteve të Bukura, profili Trombone. Përveç studimeve ai aktivizohet në klubet e klubeve të natës ku performon si DJ. Aktualisht ai ka filluar të luajë si DJ më herët në jetën e tij që kur ishte 15 vjeç në Radio Planet, radio stacioni lokal në Tiranë. Pas 3 vjet eksperiencë në radio dhe nganjëherë si DJ në klubet e natës, ai e përqendroi performancën e tij kryesisht në klubet më të mira të natës në Tiranë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Iljano

Dj Sardi

Dj Nago

Vali Corleone

Agustin Pellumbaj

Klejvis Saliaj

Vani Gjuzi

Endrit Shani

Mali G Grand Thugz

Ardian Qokaj


Tags: Vin Veli, Artvin Veli

Krijo Një Kartolinë