A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vera Oruqaj - Syte E Mire Sonte Skane Gjum


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2012

2012-08-19T11:08:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syte E Mire Sonte Skane Gjum" kënduar nga Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...