A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vera Oruqaj - Hajde, Hajde


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2010

2010-02-06T21:20:57

Këngë e albumit:

"Ma Jep Fjalen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde, Hajde" kënduar nga Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani moj e mira
Me syrin e zi e
A e din moj çiko
Une do te çoj ne shpi e x2

Ref...
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

Ani moj e mira
Me synin me lara
A e din moj çiko
Une do te dal perpara x2

Ref...
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

...

Ref...x2
Hajde hajde
Tybe ne daç me me marr e x2

Ne kete vend o
Na bojna sefa e x2

Hajde hajdeMë Shumë...