A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vera Oruqaj - Djali Me Qifteli


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2010

2010-09-12T19:46:16

Këngë e albumit:

"Ma Jep Fjalen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djali Me Qifteli" kënduar nga Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...