A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vera Oruqaj - Ma Jep Fjalen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2011

2011-07-20T17:00:37

Këngë e albumit:

"Ma Jep Fjalen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Jep Fjalen" kënduar nga Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...