A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vera Oruqaj - Ku Je Shpirt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2007

2007-10-30T23:41:17

Mu dok jeta se u ndal edhe ma kurr zdo t'vazhdon
Mu dok djelli se s'rrezon kur me the se ma sme don
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur
Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur

Dhe nga zemra po te them kurr e lumtur ma zdo tjem
Por ne mend do te kujtoj se me ty jeten kaloj
Dhe nga zemra po te them kurr e lumtur ma zdo tjem
Por ne mend do te kujtoj se me ty jeten kaloj

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty

Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur
Zemra e shkret eshte ba si gur ah si t'mi fshin lotet me fjal si dikur

Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty
Ku je shpirto ku je ti nuk kam drit nuk kam qetsi
Nuk kam drit nuk kam qetsi as skam andrra ma me ty


Ky tekst u dërgua nga Sedat
Më Shumë...