A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  44
BIOGRAFIA: Vellezerit Lleshi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2010, Vellezerit Lleshi publikojnë albumin "Bujari Dhe Qylaxhia" Më datë 10 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Celulari". Më datë 12 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Politika". Më datë 13 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Unaz Per Ty". Më datë 30 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku publikojnë videoklipin "Shkodra Jone". Më datë 27 Korrik 2015, Vell...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenga Jone (2016)

Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja


» Dërgo Një Këngë »

Lum Per Djemt Qe Ka Tropoja
Kandidati
Politika
Celulari
Shuli I Plakut
Djem E Vajza Beqar Plot
Shkodra Jone
Dasma
Tradita Shqiptare
Përjetësisht Mejdan Zhivani


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Dumoshi

Bijt E Sefes

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Zogaj

Vllezrit Lamallari

Vëllezërit Plakiqi

Vellezerit Gojani

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Bardheci


Tags: Vellezerit Lleshi, Vllezerit Lleshi, Vllzrit Lleshi, Pjetër Lleshi, Pjeter Lleshi, Ndue Lleshi

Krijo Një Kartolinë