A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Vellezerit Gashi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Drit Prishtines" Në vitin 2011, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Bilbilat E Dugagjinit" Më datë 15 Maj 2012, Vellezerit Gashi publikojnë videoklipin "Sa Mka Mar Malli Met Pa". Më datë 21 Prill 2013, Gazi & Vellezrit Gashi publikojnë videoklipin "Imer Popovci". Në vitin 2013, Vellezerit Gashi publikojnë albumin "Kenge Arshikie" Në vitin 2018, Vellezerit Gashi publikojnë albumin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Oj Toka E Kosoves (2018)

Kenge Arshikie (2013)

Drit Prishtines (2011)

Bilbilat E Dugagjinit (2011)

Dy Zoj T'malit

Dasma Kosovare 2

Dasma Kosovare 1


» Dërgo Një Këngë »

Ti U Largove
Sa Mka Mar Malli Met Pa


Artistë Të Ngjashëm:

Bijt E Sefes

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezrit Lamallari

Vllezerit Bajra

Grupi Dumoshi

Vëllezërit Plakiqi

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Gojani


Tags: Vellezerit Gashi, Vllezerit Gashi, Vllezrit Gashi

Krijo Një Kartolinë