A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Varrosi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  623
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Varrosi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri. Më datë 4 Gusht 2014, Noizy publikojnë videoklipin "Take A Picture", në bashkëpunim me Lumi B, Lil Koli, Varrosi & Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 26 Gusht 2015, Varrosi publikon videoklipin "3pm ( Paulo Maldini 3)", në bashkëpunim me Lil Koli. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Problemi
Ti Nuk Je O.T.R
Big Daddy
3pm ( Paulo Maldini 3)
Got Barz
Bashk Me Shokin
Pa U Lodh


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Ace

JR

Mody

Vinz

Lil Koli

Stealth

Bohemi

Eleminimi

Tankilla

Lazy


Tags: Varrosi

Varrosi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë