A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venesa Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  120
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Venesa Doçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, për fëmijë/junior dhe popullore vajtuese. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit. Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Luiza Hasani

Anika Berisha

Edueda Salihaj

Blinera Jashanica

Arbnora Rexhepi

Roza Sadiku

Lorina Dula

Vesa Berisha


Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci

Krijo Një Kartolinë